Performance Max – це рекламна платформа Google, яка дозволяє рекламодавцям створювати рекламні кампанії з використанням штучного інтелекту та машинного навчання для максимізації результативності та оптимізації рекламних бюджетів.

Основна ідея Performance Max полягає в тому, щоб автоматично оптимізувати та розподіляти рекламний бюджет між різними каналами та форматами реклами (пошук, відео, мережа Google, Google Discover), щоб забезпечити максимальну конверсію та ефективність рекламних кампаній.

Performance Max використовує машинне навчання для автоматичної оптимізації рекламних кампаній, зокрема для визначення оптимального розподілу рекламного бюджету, вибору найбільш ефективних аудиторій та рекламних форматів.

Таким чином, Performance Max дозволяє рекламодавцям зосередитися на створенні високоякісної реклами, а не на її оптимізації та розподілі бюджету, що робить рекламні кампанії більш ефективними та прибутковими.

У яких випадках варто використати Performance Max?

Performance Max можна використовувати в різних випадках, коли рекламодавці хочуть максимізувати результативність та ефективність своїх рекламних кампаній.

Особливо Performance Max підходить для компаній, які мають широку аудиторію та пропонують продукти або послуги, які можуть зацікавити різні типи клієнтів. Також це корисно для компаній, які прагнуть максимізувати результати своєї реклами на різних каналах, таких як пошук, відео та мережа Google.

Ось деякі сценарії, коли варто розглянути використання Performance Max:

 • Якщо ви хочете максимізувати конверсії та отримати максимальний прибуток з рекламного бюджету
 • Якщо у вас є широка аудиторія та ви хочете привернути різні типи клієнтів
 • Якщо ви прагнете максимізувати результати своєї реклами на різних каналах та форматах (пошук, відео, мережа Google, Google Discover)
 • Якщо ви хочете зосередитися на створенні високоякісної реклами, а не на її оптимізації та розподілі бюджету.

Однак, перед використанням Performance Max, варто врахувати, що ця платформа вимагає від рекламодавців достатнього рівня бюджету та досвіду в роботі з рекламою на Google.

Як виглядають оголошення Performance Max

Вимоги до початку роботи з Performance Max

Перш за все, для того щоб розпочати роботу з Performance Max, вам потрібен обліковий запис Google Ads. Крім того, існують певні вимоги, які потрібно виконати, щоб мати можливість використовувати цю платформу ефективно:

 1. Наявність достатнього рівня бюджету – Performance Max рекомендує мати щонайменше 10 000 доларів США на місяць, щоб можна було ефективно використовувати платформу.
 2. Наявність рекламного контенту – для створення реклами на Performance Max вам потрібно мати готовий рекламний контент, такий як зображення, відео, текст та інші матеріали.
 3. Досвід використання Google Ads – Performance Max не є простим інструментом, тому для його використання необхідно мати певний досвід використання Google Ads та розуміння його основних принципів.
 4. Наявність креативної стратегії – перед розпочатком роботи з Performance Max потрібно ретельно продумати свою креативну стратегію та зрозуміти, які формати та канали реклами найкраще підходять для вашого бізнесу.
 5. Наявність достатньої кількості даних – Performance Max працює на основі машинного навчання, тому для того, щоб платформа могла ефективно працювати, необхідно мати достатню кількість даних про аудиторію, її поведінку та результати попередніх рекламних кампаній.

Якщо ви відповідаєте цим вимогам та готові до роботи з Performance Max, то ця платформа може бути дуже корисною для максимізації результатів вашої рекламної кампанії.

Основні фішки Performance Max

Часті питання про Performance Max

У чому основні переваги Performance Max?

 • можливість залучати клієнтів у всіх інвентарях Google Реклами;
 • максимальні результати з урахуванням зазначених цілей;
 • економія часу;
 • отримання докладної та зрозумілої статистики.

Чи можна вже запускати кампанії Performance Max?

 • Так, ця функція вже доступна в Україні.

Який орієнтовний бюджет для кампаній PMax?

 • За рекомендацією від Google денний бюджет має становити 20*CPA.

Який період навчання нових кампаній?

 • Мінімальний рекомендований період роботи – 4-6 тижнів.

Як додати мінус-слова до кампанії Performance Max?

 • Мінус-слова можуть бути внесені лише командою Google. Для цього необхідно звертатися до менеджера проекту. Але планується реалізація можливості додавання мінус-слів самостійно у майбутньому.

Чи має Performance Max пріоритет над усіма іншими кампаніями в обліковому записі?

 • У більшості випадків буде показано оголошення з найбільшим Ad rank (значення, яке використовується для визначення позиції вашого оголошення). Винятком є ​​Пошукові кампанії з ключовими словами з точною відповідністю.

Де можна переглянути звіти про кампанію PMax?

 • Повний звіт доступний у Google Analytics 4/GA Gold/Universal Analytics.

Скільки може бути кампаній PMax в одному обліковому записі?

 • Існує обмеження до 100 активних кампаній.

Чи замінить Performance Max Smart Shopping?

 • Так, це офіційна інформація , яку можна знайти у довідці Google Ads. Розумні торгові кампанії в другій половині 2022 автоматично перейдуть на Performance Max.

Що потрібно для запуску Performance Max?

 • Завдяки різноманітності форм та місць показу реклами ми можемо використовувати у новому типі кампанії різні ресурси: текстові, графічні та навіть відео. Чим більше мультимедіа ми використовуємо, тим більші шанси на ефективність Performance Max.
 • Для запуску вам потрібні заголовки та тексти оголошень, зображення та логотипи компаній. Також варто додати відео. Якщо у вас немає відео, Google може створити їх автоматично на основі завантажених вами зображень.
 • Оскільки формат Performance Max має замінити розумну торгову кампанію, ви можете додати фід продуктів, на основі яких будуть показуватися ваші торгові оголошення. Однак це не обов’язковий елемент — якщо у вас немає інтернет-магазину, кампанія працюватиме лише з додаванням текстів, зображень та відео.

Чи можна запускати кампанії Performance Max у новому обліковому записі, де ще не було Smart Shopping або інших кампаній?

 • Ви можете запустити PMax, навіть якщо у вас немає торгових.

Якщо в акаунті вже є існуючі кампанії, їх потрібно відключити, коли буде запущено PMax?

 • Ми рекомендуємо на деякий час залишити працювати одночасно всі кампанії, щоб оцінити та порівняти їхню ефективність.

Чи є недоліки у компаніях PMax?

PMax має низку недоліків:

 • не можна контролювати, у якій рекламній мережі показуватиметься реклама;
 • немає можливості точно передбачити вартість просування Performance Max;
 • не можна точно вказати, як виглядатимуть оголошення.

Борис Містряков

Експерт з платної реклами та SEO-аналітик, консультант. Завжди в курсі нових тенденцій.

Інші новини
Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі