Для створення першої кампанії в Google Ads необхідно виконати наступні кроки:

Створити обліковий запис Google Ads: якщо у вас ще немає облікового запису в Google Ads, потрібно створити його на офіційному сайті Google Ads.

Щоб створити обліковий запис Google Ads, слід дотриматися наступних кроків:

  • Зайдіть на сайт Google Ads за адресою https://ads.google.com/
  • Натисніть на кнопку “Почати”, щоб створити новий обліковий запис.
  • Введіть свою електронну пошту та ім’я облікового запису.
  • Оберіть країну та часовий пояс, які відповідають вашому місцезнаходженню.
  • Введіть реквізити вашої платіжної інформації, які вам потрібні для сплати за рекламу. Це може бути кредитна карта або реквізити банківського рахунку.
  • Перейдіть до налаштувань облікового запису та створіть свою першу рекламну кампанію.

Після цього ви можете створювати та розміщувати свої оголошення в Google Ads. Не забувайте дотримуватися рекомендацій щодо належного налаштування та управління вашими кампаніями, щоб досягти максимального ефекту від своєї реклами.

Створити нову кампанію: після створення облікового запису ви можете створити нову кампанію. Для цього перейдіть у розділ “Кампанії” і натисніть на кнопку “+ Кампанія”.

Налаштувати параметри кампанії: після вибору типу кампанії вам необхідно налаштувати параметри кампанії, такі як бюджет, ключові слова, місця розташування та інші.

Створити оголошення: останнім кроком буде створення оголошення для вашої кампанії. Ви можете створити текстове оголошення або використати медіа-рекламу, таку як зображення або відео.

Після завершення всіх кроків ви можете зберегти свою кампанію і запустити її. Проте не забувайте про регулярні моніторинг та оптимізацію кампанії, щоб досягти максимального ефекту від реклами.

Борис Містряков

Експерт з платної реклами та SEO-аналітик, консультант. Завжди в курсі нових тенденцій.

Інші новини
Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі