Google представляє новуй інтерфейс створення своїх кампаній і візуальний генератор для кампаній Performance Max.

Щоб реагувати на тенденції використання, Google не має іншого вибору, окрім як запропонувати новий досвід користувача з функціями на основі генеративного штучного інтелекту. Отже, які основні нові функції оголошено в Google Ads? Підводимо підсумки!

1. Можливість генерувати візуальні ефекти у ваших кампаніях з максимальною ефективністю

Google інтегрує генеративний штучний інтелект у кампанії Performance Max, що полегшить рекламодавцям створення реклами за допомогою зображень і тексту, створених штучним інтелектом Google. Зокрема, маркетологи зможуть створювати «складні мультимедійні творіння» на різних платформах Google всього за кілька кліків. Нагадуємо, що кампанії Performance Max доступні для всіх з 2021 року та спрямовані на збільшення конверсій на всіх рекламних каналах Google (Пошук, Медійна мережа, Discover, YouTube, Карти тощо).

Використовуючи генеративний штучний інтелект, Google може пропонувати текст та інші ресурси для ваших оголошень із максимальною ефективністю. ©Google

Приклад запиту для створення зображень у Google Ads. ©Google

2. Новий досвід створення ваших кампаній

Щоб полегшити створення кампаній у Google Ads, фірма також представляє чат-бота, з яким можуть взаємодіяти рекламодавці. Очевидно, це новий досвід, який відповідає тенденціям використання, які з’явилися після випуску ChatGPT. Завдяки новому простору створення реклами рекламодавці зможуть генерувати ключові слова, заголовки, описи, зображення та інші відповідні елементи для своїх кампаній.

Штучний інтелект Google може допомогти вам написати описи оголошень. ©Google

3. Функціональність ACA, розширена генеративним ШІ

Функція автоматично створених активів , яка була в бета-версії, тепер також буде посилена генеративним штучним інтелектом. Це дозволить автоматично оновлювати вміст реклами, щоб зробити створення кампанії легшим і релевантнішим.

Google пояснює приклад зображення нижче: «За допомогою пошуку «догляд за сухою та чутливою шкірою» штучний інтелект може використовувати вміст вашої цільової сторінки та наявні оголошення, щоб створити новий заголовок, який ще точніше відповідає запиту, як-от «Заспокойте свою суху чутливу шкіру». »

Текст оголошення коригується відповідно до запиту користувача. ©Google

Борис Містряков

Експерт з платної реклами та SEO-аналітик, консультант. Завжди в курсі нових тенденцій.

Інші новини
Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі