Безладні банери та спливаючі вікна, які ви бачите в Інтернеті, це різновид медійної реклами. 👀

Незважаючи на те, що люди негативно ставляться до медійної реклами, медійна реклама є чудовим маркетинговим інструментом для бізнесу, якщо її використовувати вміло. Вона також служить засобом монетизації для власників веб-сайтів і додатків.

Медійна реклама корисна для компаній, які прагнуть підвищити впізнаваність бренду, залучити потенційних клієнтів і змінити націлювання на клієнтів. Таким чином, це може допомогти розвивати всю маркетингову воронку, від верху до низу, якщо поєднати з іншими маркетинговими стратегіями.

10 статистичних даних медійної реклами, які варто знати у 2023 році

  1. У 2022 році витрати на цифрову медійну рекламу в США склали 63,5 мільярдів доларів США. Ринок медійної реклами зростає щорічно на 12%.
  2. У 2023 році понад 90% витрат на медійну рекламу припадало на рекламу програм.
  3. Google має найбільшу мережу медійних оголошень, яка охоплює 90% користувачів Інтернету в усьому світі. Він включає понад 35 мільйонів веб-сайтів і програм, а також ресурси, що належать Google.
  4. 728 x 90 , також відомий як повний банер, є найбільш часто використовуваним розміром банера для медійної реклами. Його використовують 57% рекламодавців.
  5. Рекламодавці більше зосереджуються на адаптивній рекламі. Дослідження Semrush показало, що адаптивні оголошення переважають над графічними на 72%–28% .
  6. Націлювання на різні пристрої є ключем до успіху медійної реклами. Опитані рекламні оголошення онлайн-магазинів однакові для різних типів пристроїв.
  7. Середній коефіцієнт кліків у мережі Google Ads становить 0,46% у галузях.
  8. 50% людей випадково натискають медійну рекламу на мобільних пристроях.
  9. Під час дослідження було виявлено, що 53% клієнтів дивляться нативну рекламу частіше, ніж медійну .
  10. Незважаючи на те, що 43% маркетологів вважають медійну рекламу найменш ефективним каналом, 84% з них все ще інвестують у неї.

Висновок

Медійна реклама є ефективним каналом маркетингу для бізнесу, якщо використовувати її правильно. Статистика медійної реклами показує її стабільне зростання та впровадження у 2023 році. Я сподіваюся, що ключові висновки з цієї статистики медійної реклами допоможуть вам розробити ефективну стратегію для вашого бізнесу.

Не соромтеся використовувати цю статистику медійної реклами будь-де! 🙃

Борис Містряков

Експерт з платної реклами та SEO-аналітик, консультант. Завжди в курсі нових тенденцій.

Інші новини
Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі