Є кілька можливих причин, чому ви не можете просунути свій допис в Instagram. Ось кілька можливих розв’язань:

 1. Помилка у платіжній інформації: Перевірте, чи правильно ви вказали свою платіжну інформацію. Якщо дані не є вірними або ваш платіжний метод не підтримується Instagram, вам не вдасться просунути свій допис.
 2. Недостатньо коштів: Якщо на вашому рахунку недостатньо коштів для просування допису, ви не зможете розмістити свій платіж. Перевірте свій баланс в Instagram і додайте необхідну суму для просування допису.
 3. Політика Instagram: Інстаграм має свої правила та обмеження для рекламного контенту, які можуть стосуватися вашого допису. Вам не вдасться просунути допис, якщо він не відповідає політиці реклами Instagram.
 4. Технічна помилка: Іноді проблема може бути пов’язана з технічними проблемами на стороні Instagram. Спробуйте пізніше знову розмістити свій допис та перезапустіть програму або свій пристрій.

Якщо ви все ще маєте проблеми з просуванням свого допису, зв’яжіться з командою підтримки Instagram. Вони зможуть надати вам конкретну інформацію про те, що не так і як виправити ситуацію.

 1. Невідповідність вимогам реклами: Якщо ваш допис не відповідає вимогам реклами Instagram, вам може бути відмовлено у просуванні. Наприклад, Instagram обмежує показ реклами, що містять заборонені матеріали, такі як наркотики, алкоголь, тютюн, зброю тощо. Також важливо, щоб вміст реклами був якісним та цікавим для цільової аудиторії.
 2. Обмеження вашого акаунту: Якщо ваш акаунт належить до категорії обмеженого або заблокованого, вам може бути відмовлено у просуванні допису. Це може статися, якщо ви порушували правила Instagram, наприклад, публікували неприйнятний контент або здійснювали спам-дії.
 3. Проблеми з інтернет-з’єднанням: Іноді вам можуть відмовити у просуванні допису через проблеми з інтернет-з’єднанням на вашому пристрої. Спробуйте перезавантажити свій пристрій або змінити мережу Wi-Fi або мобільного зв’язку, щоб вирішити проблему.

Якщо ви не знаєте, яка саме проблема перешкоджає просуванню допису в Instagram, то спробуйте виконати кілька різних дій, які описані вище. Якщо жодне з них не допомогло вирішити проблему, зверніться до команди підтримки Instagram. Вони зможуть допомогти вам знайти причину проблеми та вирішити її.

Яким вимогам має відповідати реклама?

Що заборонено рекламувати в Інстаграм?

В Instagram є обмеження на рекламування деяких товарів і послуг. Ось деякі заборонені типи контенту для реклами:

 1. Незаконні товари або послуги: такі як наркотики, контрабандні товари, піратське програмне забезпечення, послуги проституції та інші незаконні продукти.
 2. Тютюнові вироби: реклама тютюнових виробів, включаючи електронні сигарети, заборонена на Instagram.
 3. Зброя та вибухові матеріали: реклама зброї, вибухових матеріалів та компонентів до них заборонена.
 4. Алкоголь: реклама алкогольних напоїв може бути дозволена, але тільки для аудиторії, яка досягла законного віку для споживання алкоголю в країні, де показується реклама.
 5. Медичні товари та послуги: реклама деяких медичних товарів та послуг, таких як ліки на рецепт або медичні процедури, може бути заборонена на Instagram.
 6. Дискримінація: реклама, що дискримінує за расовою чи іншими соціальними ознаками, статевою орієнтацією, гендерною ідентичністю або інвалідністю заборонена.
 7. Харчові добавки: реклама деяких харчових добавок може бути заборонена, якщо вони викликають серйозні побічні ефекти або здатні навести на оману споживачів.
 8. Сексуальні послуги: реклама сексуальних послуг, таких як ескорт-сервіси або порносайти, заборонена на Instagram.
 9. Фінансові послуги: реклама деяких фінансових послуг, таких як позики або інвестиції, може бути заборонена на Instagram.
 10. Політична реклама. Наприклад, реклама повинна мати явний зазначення ідентифікатора організації, яка оплачує її, а також зазначення, чи є реклама політичною.

  Загалом, Instagram має детальні правила для рекламного контенту, щоб забезпечити безпеку користувачів і заборонити неприйнятний контент. Перед публікацією реклами користувач повинен ознайомитись з правилами реклами Instagram і переконатись, що їх рекламний контент відповідає цим правилам.

Борис Містряков

Експерт з платної реклами та SEO-аналітик, консультант. Завжди в курсі нових тенденцій.

Інші новини
Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі