Щоб запустити рекламну кампанію Google Shopping, необхідно виконати наступні кроки:

 1. Створіть акаунт Google Ads: Якщо ви ще не маєте акаунту Google Ads, то перейдіть на сайт ads.google.com і створіть новий акаунт.
 2. Підключіть свій магазин до Google Merchant Center: Google Merchant Center – це платформа, яка дозволяє завантажувати інформацію про ваші товари, включаючи зображення, ціни та описи, і передавати цю інформацію в Google Ads для створення оголошень.
 3. Створіть рекламну кампанію: Перейдіть до Google Ads і створіть нову кампанію з вибором типу “Shopping”. В кампанії ви можете налаштувати бюджет, ставки на кліки та інші параметри.
 4. Налаштуйте групи оголошень: В групах оголошень ви можете налаштувати ставки на кліки для конкретних товарів та встановити межі та критерії для показу оголошень.
 5. Запустіть кампанію: Після налаштування кампанії та груп оголошень запустіть кампанію та почекайте, коли Google підтвердить ваші оголошення.

Успіх Google Shopping залежить від правильного вибору товарів, налаштування ставок та бюджету, а також від детального моніторингу та оптимізації кампанії.

Як додати товари в гугл шопінг?

Щоб додати товари в Google Shopping, необхідно виконати наступні кроки:

 1. Створіть акаунт Google Merchant Center: Якщо ви ще не маєте акаунту Google Merchant Center, то перейдіть на сайт merchants.google.com і створіть новий акаунт.
 2. Завантажте список товарів: Ви можете завантажити список товарів у форматі CSV або XML за допомогою програми експортування товарів з вашого онлайн-магазину або ж створити файл вручну. У списку товарів має бути вказана інформація про товар, така як назва, опис, ціна, зображення, бренд, категорія та ін.

 1. Налаштуйте канали експорту: Виберіть канали експорту, на яких ви хочете показувати свої товари, наприклад Google Shopping, Google Search та Google Images. Також ви можете вказати країни та мови, на яких ви хочете показувати свої товари.
 2. Валідуйте список товарів: Перевірте список товарів на наявність помилок та виправте їх. Якщо список товарів валідний, то ви можете його опублікувати.
 3. Перевірте стан своїх товарів: Після публікації списку товарів перевірте їх стан за допомогою засобів моніторингу Merchant Center. Ви можете перевірити статус своїх товарів та вирішити проблеми, які можуть з’являтися під час публікації товарів.

Успіх Google Shopping залежить від якісної та актуальної інформації про товари, правильного вибору ключових слів та категорій, а також від налаштування ставок та бюджету для рекламних кампаній.

Скільки коштує Google Shopping?

Google Shopping не є безкоштовним сервісом. Вартість Google Shopping залежить від того, як ви хочете рекламувати свої товари.

Для реклами товарів у Google Shopping потрібно мати рекламний обліковий запис Google Ads. Вартість реклами в Google Ads визначається за принципом аукціону, де ви ставите ставку на ключові слова, за якими хочете рекламувати свої товари.

Крім того, є також можливість використовувати безкоштовні лістинги в Google Shopping для певних регіонів. Однак, ця можливість не доступна для всіх регіонів і вимагає додаткової настройки в Merchant Center.

Отже, вартість Google Shopping буде залежати від ваших рекламних бюджетів та кількості ставок, які ви готові платити за кліки на ваші оголошення.

Товарні оголошення відображаються в різних місцях на сторінках Google, зокрема:

 1. На сторінках результатів пошуку: коли користувач шукає конкретний товар або послугу в Google, рекламні оголошення відображаються в верхній частині або відразу після органічних результатів пошуку.
 2. В блоках “Покупки” на сторінках результатів пошуку: Google відображає блоки з товарами, які співпадають з запитом користувача. Ці блоки можуть містити фото, назву товару, ціну та інші важливі характеристики.
 3. На сторінках Google Shopping: користувачі можуть переходити на спеціальні сторінки Google Shopping, де вони можуть знайти та порівняти товари від різних продавців.
 4. В блоках “Рекомендації”: на деяких сторінках Google, таких як YouTube або Gmail, можуть відображатися блоки рекомендацій з товарами, які можуть зацікавити користувача.

Також товарні оголошення можуть відображатися на партнерських сайтах Google, які показують рекламу від Google Ads.

 

Борис Містряков

Експерт з платної реклами та SEO-аналітик, консультант. Завжди в курсі нових тенденцій.

Інші новини
Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі