Якщо ваш обліковий запис AdWords було заблоковано або зупинено, то є кілька кроків, які можуть допомогти вам вирішити цю проблему:

  1. Зверніться до служби підтримки Google Ads. Ви можете зв’язатися з ними через центр підтримки Google Ads або за допомогою онлайн-чату. Вони можуть допомогти вам зрозуміти, чому ваш обліковий запис було заблоковано та як цю проблему можна вирішити.
  2. Перевірте, чи не порушували ви правила Google Ads. Google має певні правила та обмеження щодо рекламних кампаній, які ви повинні дотримуватися. Перегляньте свої рекламні кампанії та переконайтеся, що вони не порушують цих правил.
  3. Внесіть необхідні зміни у свої рекламні кампанії. Якщо ви порушили правила Google Ads, то необхідно внести відповідні зміни у свої рекламні кампанії. Зверніть увагу на те, що внесення змін не гарантує відновлення вашого облікового запису.
  4. Заповніть форму для перевірки облікового запису. Якщо ваш обліковий запис було заблоковано через помилку, то ви можете заповнити спеціальну форму для перевірки облікового запису. Це може допомогти вам відновити доступ до свого облікового запису.
  5. Розгляньте можливість створення нового облікового запису. Якщо жоден з вищезгаданих варіантів не допоміг вирішити проблему з вашим обліковим записом, ви можете розглянути можливість створення нового облікового запису в Google Ads.

Що робити, якщо вас забанили в Google Merchant

 

Борис Містряков

Експерт з платної реклами та SEO-аналітик, консультант. Завжди в курсі нових тенденцій.

Інші новини
Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі