Instagram продовжує розвиватися як потужна маркетингова платформа, і як бізнес, оновлення його найновіших функцій та інструментів має вирішальне значення для максимального охоплення та залучення.

У цьому дописі в блозі ми обговоримо два нові варіанти реклами, які тестує Instagram – оголошення-нагадування та оголошення в результатах пошуку – і те, як їх можна ефективно використовувати для покращення маркетингових кампаній.

Оголошення-нагадування: повторно залучіть свою аудиторію

Instagram запроваджує рекламні нагадування, які дозволяють компаніям перенацілювати користувачів, які виявили інтерес до їхніх рекламних акцій або продуктів. Ці оголошення нагадують потенційним клієнтам про ваші пропозиції, збільшуючи ймовірність конверсії.

Використання цієї функції дозволяє ввімкнути нагадування, які надсилаються за день до події, за 15 хвилин до її початку та під час початку події.

Оголошення в результатах пошуку: охопіть ширшу аудиторію

Instagram почав дозволяти компаніям вставляти рекламу в стрічку, що відображається, коли користувачі натискають публікацію в результатах пошуку платформи. Це оновлення зараз знаходиться на стадії тестування, але Instagram має намір розгорнути нове розміщення реклами по всьому світу «в найближчі місяці».

Завдяки рекламним нагадуванням і рекламним оголошенням у результатах пошуку в Instagram компанії матимуть більше можливостей для охоплення й повторного залучення потенційних клієнтів. Використовуючи ці нові місця розміщення реклами, компанії зможуть покращити свої маркетингові кампанії, збільшити кількість конверсій і розвивати свій бренд в Instagram.

Борис Містряков

Експерт з платної реклами та SEO-аналітик, консультант. Завжди в курсі нових тенденцій.

Інші новини
Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі