Структура облікового запису Google Ads має такий вигляд:

Крок 1

Обліковий запис Google Ads (Google Ads Account) – найвищий рівень облікового запису, який відповідає за доступ до всіх рекламних кампаній та ресурсів.

Крок 2

Дуже важливо, щоб ви налаштували відстеження конверсій, для того щоб вимірювати успіх ваших кампаній, перш ніж ми почнемо надсилати трафік на ваш сайт. Перейдіть до «Інструменти та налаштування», потім «Вимірювання», «Конверсії».

Крок 3

Чудово, тепер ваш обліковий запис налаштовано, відстеження конверсій вимірює продажі, і настав час розпочати створення ваших кампаній. У Google є 4 основні типи кампаній: пошукова, торгова, медійна та Youtube.

Кампанії (Campaigns) – це рівень, на якому встановлюються налаштування для окремих рекламних кампаній, таких як розклад показів, бюджет, настройки рекламних груп тощо.

Рекламні групи (Ad Groups) – це рівень, на якому групуються оголошення та ключові слова відповідно до конкретного продукту або послуги.

Рівень нижче кампаній у структурі вашого облікового запису Google Ads  складається з ваших груп оголошень. Групи оголошень:

  • Створіть структуру в кожній кампанії
  • Організовані за темами
  • Контролюйте асоціацію ключового слова/оголошення

Оголошення (Ads) – це конкретні рекламні оголошення, які показуються користувачам.

Ключові слова (Keywords) – це слова або фрази, які відповідають тим, як люди шукають в Інтернеті товари та послуги, які ви пропонуєте.

Ключовим моментом для чудового дослідження ключових слів є намір. Ви хочете вибрати ключові слова, які мають чіткий комерційний намір, тобто люди, які здійснюють пошук за цими термінами, хочуть щось купити. Ключові слова з наміром часто включають:
– Уточнюючі терміни, як-от конкретні відомості про продукт, назви брендів, слово «вартість» тощо.
– Терміни розташування (наприклад, «вживані автомобілі тойота»)
– Загалом, дуже широкі терміни не виявляють особливого наміру та можуть мати дуже низькі показники кліків і конверсій, а також високі CPA .

Налаштування (Settings) – цей рівень містить настройки облікового запису, такі як бюджет, географічне спрямування, мова, настройки таргетингу та багато іншого.

Це дуже загальна структура облікового запису, якої можна дотримуватися, щоб запустити свій бренд електронної комерції в оголошеннях Google. Є багато інших компонентів, таких як текст оголошення, розширення оголошення, мінус-слова, оптимізація каналу покупок тощо, які я пропустив для простоти.

Всі ці рівні можна налаштувати та керувати з панелі керування Google Ads.

 

 

Борис Містряков

Експерт з платної реклами та SEO-аналітик, консультант. Завжди в курсі нових тенденцій.

Інші новини
Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі