На сьогоднішній день неможливо додати мінус-слова до вашої кампанії з максимальною ефективністю на рівні кампанії . Однак ви можете зв’язатися з представником Google, щоб він додав їх для вас, після чого вони застосуються до вашої кампанії Pmax (хоча все ще не на рівні керування кампанією).

Додавання мінус-слів до PMax – варіант 1

1. Зверніться до служби підтримки Google
Найпростіший спосіб зробити це — увійти у свій обліковий запис Google Ads і натиснути «справка ?» у колі на верхній панелі навігації. Потім виберіть «Зв’язатися з нами» .

2. Заповніть поле, що з’явиться

Ви побачите поле «Повідомте нам, у чому вам потрібна допомога» . Він буде у верхній частині повідомлення, що відображається на бічній панелі. Заповніть його запитом, наприклад «Я хочу включити мінус-слова до своєї кампанії з максимальною ефективністю» .

Повідомте представнику Google, що ви хочете включити одне чи два мінус-слова або список мінус-слів (який ви створили раніше) у свою кампанію з максимальною ефективністю.

Вони надішлють вам електронний лист із запитом на вашу письмову згоду на внесення цієї зміни у ваш обліковий запис Google. Коли ви надішлете їм схвалення, вони додадуть мінус-слова, які ви просили, до вашої кампанії Pmax.

Додавання мінус-слів до PMax – варіант 2

Ви не можете додати мінус-слова до своєї кампанії PMax на рівні кампанії, але ви можете додати мінус-слова на рівні облікового запису:

1. Перейдіть до налаштувань облікового запису

Увійдіть у свій обліковий запис Google Ads і перейдіть до налаштувань облікового запису. Потім натисніть «Мінус-слова» .

Додайте мінус-слова вручну
Натисніть кнопку «+», щоб відкрити вікно мінус-слів і додати мінус-слова. З них можна створювати списки.
Введіть потрібні негативні терміни, а потім натисніть «Зберегти».

Мінус-слова можуть покращити результати вашої кампанії з максимальною ефективністю, але лише за умови правильного використання.

Додаючи мінус-слова до свого списку, ви можете використовувати різні типи відповідностей, наприклад широку, фразову або точну. Найкращим вибором є використання широкого типу відповідності, оскільки це забезпечує більшу гнучкість у визначенні того, чи підходить ключове слово для вашої кампанії.

Переконайтеся, що ви регулярно переглядаєте та оновлюєте свої списки мінус-слів.

Борис Містряков

Експерт з платної реклами та SEO-аналітик, консультант. Завжди в курсі нових тенденцій.

Інші новини
Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі