Якщо ви збираєтеся показувати рекламу в Google Shopping, Вам потрібно знати мінімальні вимоги до зображень

Чому зображення важливі в Google Shopping Ads?

Ми знаємо, що люди – створіння з високою зоровою здатністю. Ми можемо зберігати в пам’яті візуальні елементи набагато довше, ніж будь-яку текстову інформацію.

Оскільки онлайн-покупці не можуть фізично торкнутися чи відчути ваші продукти, дуже важливо створити у них гарне враження та повне уявлення про ваші товари.

Це дозволяє потенційним клієнтам чітко уявити, як продукт відповідатиме їхнім потребам.

І саме тоді в гру вступають високоякісні та привабливі зображення вашого продукту.

Незалежно від того, шукаєте ви безкоштовну інформацію про товари чи рекламу продуктів у Google Shopping, зображення є одним із важливих елементів. Перше, що привертає увагу ваших клієнтів, це зображення продукту, а потім ціна, назва, опис тощо.

Якщо ви поставите високоякісне зображення продукту, щоб показати його потенційним клієнтам, ваша рентабельність інвестицій значно зросте.

Однак якщо ви хочете дізнатися про ідеальний формат зображення та вимоги до зображень Google Shopping Ads і передові практики, продовжуйте читати.

Які формати зображень дозволені в Покупках Google?

Ви повинні дотримуватися вказівок щодо форматування, щоб відображати продукти, завантажені та рекламовані в Покупках Google.

Тип URL (https:// або http://)

Підтримувані формати файлів (6 типів)

 • 1. BMP (.bmp)
 • 2. JPEG (.jpeg/.jpg)
 • 3. TIFF (.tif/.tiff)
 • 4. WebP (.webp)
 • 5. PNG (.png)
 • 6. GIF (.gif)

Формат файлу та приклад запису 1. XML-канали: <g:image_link>https://www.domainname.com/image1.jpg</g:image_link>

2. Текстові канали: https://www.domainname.com/image1.jpg

Мінімальні вимоги до зображень Google Shopping Ads: що ви повинні зробити

Існують певні вимоги до зображень, яких ви повинні дотримуватися, щоб ваші продукти показувались в Google Покупках.

Якщо ви не відповідаєте їм, ваші продукти не будуть схвалені. Ви можете побачити відхилення в розділі Діагностика свого облікового запису Google Merchant Center.

✅ Дотримуйтеся вимог щодо розміру зображення для оголошень Google Shopping

 • Принаймні 250 x 250 пікселів для зображень одягу
 • Принаймні 100 x 100 пікселів для зображень без одягу
 • Жодне зображення не повинно бути більшим за 64 мегапікселі
 • Розмір файлу зображення не повинен перевищувати 16 Мб
 • Найголовніше, щоб зображення якнайкраще відображало ваші продукти.

Подивіться на приклад нижче. На перших трьох зображеннях продукт чітко видно, а на останньому зображенні розмиті та нечіткі. Ви завжди повинні зосереджуватися на завантаженні чітких і добре видимих ​​зображень для Google Shopping Ads.

Завжди зосереджуйтесь на завантаженні чітких і добре видимих ​​зображень для Google Shopping Ads.

✅ Точно відображайте весь товар

Переконайтеся, що покупці можуть чітко бачити фактичне зображення повного продукту

 

✅ Показати всі товари в наборі

Якщо ви використовуєте атрибут bundle [is_bundle], ви повинні переконатися, що зображення, яке ви завантажуєте, відображає всі продукти в наборі. Це допомагає покупцям точно знати, що ви пропонуєте в комплекті.

Мінімальні вимоги до зображень Google Shopping Ads: чого слід уникати

❌ Заповнювачі та підроблені чи нереальні зображення

Ви повинні уникати використання заповнювача замість зображення продукту чи будь-якого неправильного або підробленого зображення продукту, яке не представляє ваші продукти. Заповнювачі не дають клієнтам належної інформації про продукт, який ви продаєте. Те саме стосується неправильних, випадкових або підроблених зображень.

❌ Загальне зображення, графіка чи ілюстрації

Уникайте використання зображення, яке не відображає справжній продукт. Використання загального зображення як основного зображення продукту може призвести до відхилення продукту.

Якщо ви хочете додати будь-яке загальне зображення, графіку чи ілюстрації, це можна зробити за допомогою атрибута Additional_image_link.

Однак категорії «Апаратне забезпечення», «Транспортні засоби та запчастини» та «Програмне забезпечення > Комп’ютерне програмне забезпечення» є винятками. Ви можете використовувати загальні зображення, графіку чи ілюстрації, щоб представити ці види продуктів у Покупках Google.

❌ Значок або логотип

За винятком програмних продуктів, ви не повинні використовувати значок або логотип як зображення продукту. Вам також слід уникати використання водяного знака для брендингу.

❌ Одноколірне зображення

Google не рекомендує використовувати будь-які одноколірні зображення. Однак для категорій продуктів Google, пов’язаних із малюванням, застосовуються винятки.

❌ Рекламні елементи або будь-що, що закриває продукт

Використання рекламних елементів або будь-якого вмісту, який може закривати справжній продукт, буде заблокований. Ваш продукт не повинен містити заклик до дії, інформацію про гарантію, безкоштовну доставку, штрих-коди, логотип бренду та будь-що, крім товару

❌ Зображення в рамці

Щоб переконатися, що ваше зображення продукту поєднується з широким спектром елементів дизайну, ви повинні завантажити лише зображення без полів та рамок.

👍 Дайте чітке уявлення про основний продукт

Обов’язково використовуйте зображення, на якому чітко видно ваш основний продукт.

Однак ви завжди можете показати зображення з різними видами з кутів для продукту за допомогою атрибута посилання на додаткове зображення [additional_image_link].

👍 Показати відмітні деталі кожного варіанту

Якщо ви продаєте різні варіанти продукту, важливо показувати унікальне зображення для кожного варіанту.

Припустимо, ви продаєте диван у зеленому та синьому варіантах.

У такому випадку вам слід подавати кожен варіант по-різному, щоб відвідувачі могли правильно їх розрізняти.

Зелений диван має використовувати зображення зеленого дивана, а синій диван має використовувати зображення синього дивана.

Показуйте правильний варіант: Надсилаючи зображення для певного продукту, переконайтеся, що зображення відображає правильний колір, матеріал і візерунок оригінального продукту, який ви продаєте.

Показуйте 1 варіант для кольорових варіантів: не слід використовувати зображення, яке відображає кілька варіантів одночасно.

👍 Використовуйте зображення найвищої якості

Коли справа доходить до подання зображення продукту, вибирайте зображення високої роздільної здатності, найбільше та повнорозмірне. Ви можете надіслати зображення розміром до 64 мегапікселів і розміром файлу 16 Мб. Google рекомендує використовувати зображення розміром не менше 800 x 800 пікселів.

👍 Правильно вставте продукт у зображення

Ви повинні розташувати свій продукт у просторі зображення таким чином, щоб продукт займав не менше 75% і не більше 90% усього простору зображення. Коротше кажучи, в ідеалі ваш продукт має займати від 75% до 90% простору зображення в рамці зображення.

👍 Використовуйте білий або прозорий фон

Використання суцільного білого або прозорого фону допоможе вашим продуктам привернути всю увагу аудиторії, а не відволікати її.

👍 Показуйте лише одну одиницю товару

Використовуючи атрибут multipack [мультиупаковка], ви повинні використовувати лише одну одиницю товару як основне зображення. Ви завжди можете додати додаткові зображення продукту за допомогою атрибута посилання на додаткове зображення [additional_image_link].

Якщо ваше зображення не відповідає наведеним вище вказівкам, Google може обрізати його, щоб більше зосередити увагу на продукті.

👎 Не завантажуйте продукти, які ви продаєте разом

Якщо ви продаєте лише олівець, додайте лише зображення олівця до зображення продукту. Не використовуйте супутні товари, як-от лінійку чи шпильку, які ви продаєте разом із олівцем.

👎 Не надсилайте мініатюри чи зображення в масштабі

Не рекомендується масштабувати зображення. Так само не слід надсилати ескіз замість зображення продукту в Покупки Google.

Що таке посилання на зображення в Google Shopping і коли його використовувати?

Посилання на зображення складається з URL-адреси, натискання якої переспрямовує користувачів на основне зображення продукту. Щоб відобразити посилання на зображення в Покупках Google, продавцям потрібно використовувати атрибут [image_link].

Використання основного зображення продукту з атрибутом [image_link] є обов’язковою передумовою для показу ваших товарів у Покупках Google в оголошеннях і безкоштовних оголошеннях. Необхідно використовувати посилання на зображення для всіх основних зображень продукту, щоб опублікувати продукти в Google.

Пам’ятайте, що ви використовуєте атрибут [image_link], лише коли надсилаєте основне зображення в Google Shopping. Якщо ви хочете надіслати додаткові зображення продукту в Google Shopping, ви повинні використовувати атрибут посилання на додаткове зображення [additional_image_link].

Існують певні вимоги та практичні поради, яких ви маєте дотримуватися, щоб Google Покупки показували ваші продукти відвідувачам. Коротко розглянемо їх:

 • Ваша URL-адреса має вказувати на зображення, яке містить будь-який із підтримуваних форматів файлів, як-от PNG, JPEG, GIF, WebP, BMP і TIFF
 • На початку URL-адреси має бути префікс https:// або http://
 • Для заміни пробілів і символів обов’язково використовуйте об’єкти з кодуванням URL-адреси
 • Використовуйте URL-адресу, яку Google може просканувати
 • Переконайтеся, що URL-адреса зображення продукту не змінна
 • Повідомте Google про додавання будь-якого нового зображення або оновлення зображення
 • Дозвольте Google автоматично покращувати зображення

Часті запитання (FAQ)

Якого розміру мають бути зображення Google Shopping?

Google має спеціальні рекомендації щодо зображень Google Shopping. Для зображень товарів, не пов’язаних із одягом, мінімальний розмір зображення має бути 100 x 100 пікселів. З іншого боку, для зображень товарів, не пов’язаних із одягом, мінімальний розмір зображення має бути 250 x 250 пікселів.

Google також має спеціальні вказівки щодо роздільної здатності та розміру зображень. Google вимагає зображення розміром не більше 64 мегапікселів і розміром файлу не більше 16 Мб .

Коли слід використовувати додаткове посилання на зображення?

Ви можете використовувати лише одне зображення як основне з атрибутом image_link. Якщо ви хочете додати більше зображень для своїх продуктів як другорядних, ви можете зробити це за допомогою атрибута Additional_image_link .

Ми рекомендуємо вам використовувати додаткові зображення, щоб відобразити свої продукти з різних ракурсів. Використання додаткових зображень продукту також збільшує ймовірність збільшення продажів і прибутку.

Борис Містряков

Експерт з платної реклами та SEO-аналітик, консультант. Завжди в курсі нових тенденцій.

Інші новини
Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі