Хороші новини для власників iPhone: ChatGPT нарешті можна завантажити з французького App Store!

Програма ChatGPT для iOS тепер доступна у Франції

Майже через тиждень після офіційного запуску ChatGPT для iPhone у Сполучених Штатах, програма iOS тепер доступна в 11 інших країнах, а саме: Франція, Німеччина, Велика Британія, Ірландія, Албанія, Хорватія, Ямайка, Корея, Нова Зеландія, Нікарагуа і Нігерії.

Додаток безкоштовний, без реклами, і його можна завантажити з App Store з вашого iPhone (принаймні iOS 16.1) або iPad.

Щоб скористатися програмою, просто ідентифікуйте себе за допомогою свого облікового запису (або створіть його), а потім почніть завантаження. Інтерфейс, досить мінімалістичний, як показано на зображенні першої сторінки.

Ексклюзивна функція програми ChatGPT: голосове введення

Зокрема, ChatGPT на iPhone дає вам доступ до різних функцій, подібних до веб-версії:

Генерація тексту: звичайно, програма може генерувати текст у відповідь на ваші різноманітні запити, підсумовувати абзаци, писати електронний лист або навіть розв’язувати складні розрахунки.

Історія:  у вас є доступ до історії чату, яка синхронізується на всіх пристроях. Його можна видалити або деактивувати через налаштування (доступні, натиснувши кнопку з крапкою у верхньому правому куті програми),

Голосове введення: ось опція, повністю ексклюзивна для програми ChatGPT! Можна активувати голосове введення, щоб продиктувати свій запит голосом, замість використання клавіатури. Ви також можете налаштувати мову за замовчуванням у налаштуваннях, щоб оптимізувати продуктивність розпізнавання мовлення.

Остерігайтеся шахрайства в App Store

Наразі, коли ви вручну шукаєте «ChatGPT» в App Store, офіційна програма не обов’язково з’являється. Тож будьте пильні: останнім часом з’явилося багато програм, які видають себе за офіційні програми OpenAI , використовуючи назви, схожі на ChatGPT («Chat GP», «ChatGPT Francais», Chat AI»…) , імітуючи при цьому офіційний логотип чат-бота. .

Ці програми зазвичай спричиняють приховані витрати, пропонуючи безкоштовну пробну версію, а потім підписку зі щомісячним дебетуванням. Тому радимо вам перейти за цим посиланням, щоб уникнути потенційного шахрайства.

Борис Містряков

Експерт з платної реклами та SEO-аналітик, консультант. Завжди в курсі нових тенденцій.

Інші новини
Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі