Протягом останніх 25 років ми були присвячені науці та майстерності створення пошукової системи. Ми розробили абсолютно нові способи пошуку на основі останніх досягнень штучного інтелекту — чи то візуальний пошук за допомогою Lens, чи різні модальності, використовуючи як зображення, так і текст із мультипошуком. Насправді люди зараз використовують Lens для 12 мільярдів візуальних пошуків на місяць — це чотириразове збільшення всього за два роки, і все більше цих пошуків є мультимодальними.

Завдяки новим проривам у генеративному штучному інтелекті ми знову переглядаємо можливості пошукової системи. За допомогою цієї потужної нової технології ми можемо розблокувати абсолютно нові типи запитань, на які ви навіть не думали, що Пошук зможе відповісти, і змінити спосіб організації інформації, щоб допомогти вам сортувати та зрозуміти, що там є.

Сьогодні ми ділимося поглядом на наші перші кроки в цю нову еру Пошуку, і ви зможете спочатку спробувати ці генеративні можливості штучного інтелекту в Search Labs , новий спосіб отримати доступ до ранніх експериментів у Пошуку.

Покращення пошуку за допомогою генеративного ШІ

Завдяки новим генеративним можливостям штучного інтелекту в Пошуку ми тепер беремо на себе більше роботи з пошуку, тож ви зможете швидше зрозуміти тему, відкрити нові точки зору та ідеї та легше виконувати завдання.

Візьмемо запитання на кшталт «що краще для сім’ї з дітьми до 3 років і собакою, Брайс-Каньйон чи арки». Зазвичай ви можете розбити це питання на менші, відсортувати величезну кількість доступної інформації та почати самостійно збирати речі. Завдяки генеративному штучному інтелекту пошук може зробити частину цієї важкої роботи за вас.

Ви побачите миттєвий знімок ключової інформації, яку слід розглянути, з посиланнями, щоб копати глибше.

Користувач просить SGE оцінити два національні парки, які найкраще підходять для маленьких дітей і собаки

Під цим знімком ви побачите запропоновані наступні кроки, зокрема можливість поставити додаткові запитання, як-от «Скільки часу провести в Брайс-Каньйоні з дітьми?» Коли ви натискаєте їх, ви переходите в новий режим розмови, де ви можете запитати Google більше про тему, яку ви досліджуєте.

Контекст буде переноситися від запитання до запитання, щоб допомогти вам більш природно продовжувати дослідження. Ви також знайдете корисні точки переходу до веб-вмісту та низку точок зору, до яких можна заглибитися.

Допомагаємо робити покупки за допомогою генеративного штучного інтелекту

За допомогою генеративного штучного інтелекту в пошуку ми можемо допомогти вам зрозуміти повну картину, коли ви здійснюєте покупки, приймаючи навіть найбільш зважені та складні рішення про покупку швидше та набагато легше.

Під час пошуку продукту ви отримаєте короткий знімок важливих факторів, які слід враховувати, і продуктів, які відповідають вимогам. Ви також отримаєте описи продуктів, які включають відповідні, актуальні відгуки, рейтинги, ціни та зображення продуктів. Це тому, що цей новий генеративний досвід покупок зі штучним інтелектом побудовано на Google Shopping Graph , який містить понад 35 мільярдів списків продуктів, що робить його найповнішим у світі набором даних про продукти, продавців, бренди, відгуки та асортимент, що постійно змінюються. Насправді щогодини понад 1,8 мільярда списків оновлюються в нашому графіку покупок, щоб надати людям свіжі надійні результати.

Результат для генеративного штучного інтелекту для пошуку електровелосипедів

Завдяки широкому діапазону голосів і джерел

Ми знаємо, що люди хочуть почути думку від інших , щоб допомогти їм прийняти рішення, тому ми розробили ці нові можливості, щоб виділити та привернути увагу до вмісту в Інтернеті, полегшуючи людям глибше зануритися в тему, яку вони вивчають приблизно. Оскільки ми впроваджуємо генеративний штучний інтелект у Пошук, ми прагнемо й надалі надсилати цінний трафік на сайти в Інтернеті.

Ми також вважаємо, що реклама є важливою частиною роботи Інтернету та допомагає людям знаходити відповідні продукти та послуги. У цьому новому генеративному інтерфейсі оголошення в Пошуковій мережі й надалі відображатимуться у спеціальних рекламних місцях на всій сторінці. І ми продовжуватимемо дотримуватись наших зобов’язань щодо прозорості оголошень і забезпечення того, щоб оголошення відрізнялися від результатів звичайного пошуку.

Відповідальний підхід

Існують відомі обмеження щодо генеративного штучного інтелекту та магістерських програм, і Пошук, навіть сьогодні, не завжди впорається з цим. Ми відповідально та зважено підходимо до впровадження нових генеративних можливостей штучного інтелекту в пошук. Ми навчили ці моделі підтримувати високу планку якості Пошуку, і ми продовжуватимемо покращувати з часом. Вони покладаються на наші характерні системи, які ми вдосконалювали десятиліттями, і ми також застосували додаткові захисні засоби, як-от обмеження типів запитів, у яких з’являтимуться ці можливості.

Щоб самостійно оцінити інформацію, ви також можете розгорнути область перегляду, щоб побачити, як відповідь підтверджується, і натиснути, щоб перейти глибше.

Починаючи з Search Labs

Ми починаємо з експерименту в Search Labs під назвою SGE (Search Generative Experience), доступного на настільному комп’ютері Chrome і в додатку Google ( Android та iOS ) у США (на момент запуску лише англійською мовою), тож ми можемо включити відгук і продовжити щоб покращити досвід з часом.

Сьогодні ми відкриваємо реєстрацію для Search Labs, а доступ до SGE почнеться найближчими тижнями. Просто торкніться піктограми Labs у програмі Google або на робочому столі Chrome, щоб висловити свою зацікавленість, і відвідайте labs.google.com/search , щоб дізнатися більше.

Матеріал з https://blog.google/products/search/generative-ai-search/

Борис Містряков

Експерт з платної реклами та SEO-аналітик, консультант. Завжди в курсі нових тенденцій.

Інші новини
Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі